Hakkımızda

Şirketimiz 1982 yılında Mustafa Ardıç tarafından kurulmuştur. Bedford ve Iveco ünite ve yedek parça satışı yaparak faaliyetine başlayan firmamız benimsediği dürüstlük, doğruluk, çalışkanlık ilkesiyle günden güne büyümüştür. Gelişen teknolojiyi yakalamak ve piyasanın nabzını tutabilmek için her geçen gün kendini geliştirmeyi prensip edinmiştir.

Japon ve Kore araçları yedek parça satışıyla devam etme kararı alan firmamız azimli ve istikrarlı çalışmaları sayesinde kısa zamanda bu alanda da adını duyurmuş, saygın bir yer kazanmıştır.

Sunduğu kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla yükselişini hızla sürdürmekte olan Ardıç Otomotiv yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek piyasanın nabzını tutmakta, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için aralıksız olarak ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız kendi markalarıyla piyasaya uygun fiyatlı, kaliteli ürünler sunmaktır. Kalitesinden ödün vermeyen firmamız, her gün artan ürün yelpazesiyle, ihtiyaçlarınıza en kısa zamanda cevap vererek 1 numaralı adresiniz olmayı hedeflemektedir.

Ardıç Otomotiv sizlerin destekleriyle sizlere ve ülkemize hizmet etmeye devam edecektir.